Lida kullanırken kilo alınmaması ve daha hızlı kilo verilmesi için dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunmakta. Bunlardan birisi yenilen ve içilen besinlere dikkat edilmesi gerektiğidir. Lida, kilo vermeyi hızlandıran ve iştahı azaltan bir ürün. Fakat kullanan müşteri de yediklerine ve içtiklerine dikkat etmelidir.

Lida sipariş ettikten sonra yiyip içilebilecek en düşük kaloriye sahip, hatta hiç kalorisi bulunmayan ürünler bulunmaktadır. Müşteri bu ürünler hakkında bilgi sahibi olur ise kilo verme süreci daha hızlı bir şekilde ve daha etkili gerçekleşir.

Su

İster 1 L için ister 5 L için. Ne kadar çok su içerseniz için yine de kilonuz artmayacaktır. Çünkü suyun kalorisi bulunmamaktadır. Su, vücudunuzun sistemlerinin daha iyi çalışmasını ve vücudunuza mineraller katmasını sağlar. Buda vücut fonksiyonlarının daha iyi çalışması için önemli bir olaydır. Bundan dolayı her gün birkaç bardak su içmeyi ihmal etmeyin.

Soda

Sade bir soda hiçbir kalori içermemektedir. Mineral bakımından zengin olan bu ürün, zayıflama konusunda Lida orijinal ürünü ile beraber size hem katkı sağlayacak, hemde vücut için gerekli mineralleri takviye edecek. Bu mineraller arasında sodyum, kalsiyum, magnezyum, potasyum gibi maddeler bulunmakta.

Patlıcan

Tüketilebilecek bir diğer ürün ise patlıcan. 100 gramlık bir patlıcan 24 kalori içermektedir. Bu da sizin kilo verme sürecinize olumlu bir etki sağlar. Ayrıca patlıcan, içerdiği vitaminler ve mineraller ile vücudunuz için gerekli olan besinleri de karşılamaktadır.

Kavun ve Karpuz

Lida satın alan her müşteri, kilo vermeye özen gösterir. Yaz akşamlarının vazgeçilmezi kavun ve karpuz ikilisi, kilo verme sürecinde olumlu bir etki sağlar. Çünkü 100 gramlık bir karpuz ve kavun 30 kalori civarında bir enerji sağlar. Bu da gün içerisinde bu enerjiyi rahatlıkla yakabileceğiniz ve bu nedenle zayıflayabileceğiniz anlamına gelir. Kavun ve karpuz bol miktarda vitamin içerdiğinden vücudunuza da faydalı bir ürün olmaktadır.

Kereviz

Bol miktarda su içeren kereviz, 100 gramında 40 kalori içermektedir. Bu da kilo verme sürecinizi hızlandıran bir diğer faydalı ürün olmaktadır. Kilo verirken ve bu gibi besinlerden yararlanırken gün içerisinde yediklerinize ve içtiklerinize de dikkat etmelisiniz.