Lida ile sağlıklı bir yaşama merhaba derken çeşitli diyetleri de denemek daha hızlı bir şekilde kilo vermek için önemli bir yöntem olabilmekte. Bir müşterinin bu işi başarabilmesi için kendine en uygun diyeti belirlemesi gerekir. Lida sipariş verdikten sonra kullanmaya başlarken birçok diyet yöntemi de bulunmakta.

Lida ile Birlikte Uygulanabilecek Diyetler

Zayıflamak için kullanılan bu ürün, iştah azaltıcı etkisi ile kilo verme işleminde yardımcı olur. Bazı müşteriler daha hızlı bir şekilde kilo vermek isteyebilir. Bu doğrultuda bazı diyet yöntemleri bulunmakta.

Bu diyetlerden birisi oruç tutarak diyet uygulamaktır. Müşteri eğer zorlanır ise tam oruç şeklinde yapılması yerine daha hafif şekilde uygulayabilir. Örneğin sabah saatlerinde veya sabaha karşın kalkarken kahvaltı yapın. Öğleden sonra yani akşama doğru yemek yeyin. Günde 2 ana öğün ile idare edin. Ara öğünlerde de bol bol doğal mineralli maden suyu ve su için. Bu diyet kilo vermede etkili olacak bir yöntem.

Bir diğer kilo verme yöntemi sağlık açısından da riskli olacağından bu diyeti denerken müşteri kendini test etmelidir. Eğer bu konuda başarılı oluyor ise Lida satın aldıktan sonra bu diyeti uygulayabilir. Başta da belirtildiği gibi bu ağır bir diyet yöntemidir. Bu diyetin adı su orucu. Bu diyeti uygularken müşterinin zorlanması muhtemel olmakta. Su orucunda 24 saat boyunca sudan başka bir şey tüketilmez. Her saat 1 su bardağı su tüketilir. Kalp hastalıkları, sindirim sistemi sorunları, obezite gibi sorunlar için yararlı olmakta fakat bazı zararları da bulunur. Su orucunu uzun süre yapmamak ve hatta 12 saat şeklinde yapmak en mantıklısı olacaktır. Uzun süreli su orucu kilo vermeye sebep olsa da bazı hastalıklara da davetiye çıkarabilir.

Uygulanabilecek bir diğer diyet yöntemi ise Lida orijinal kullanan bazı müşterilerin denediği öğün azaltma yöntemi olmakta. Günde 3 öğün yiyen bir müşteri öğün sayısını 1-2 yaparak kilo verme konusunda etkili olabilir. Zaten sağlıklı beslenen bir bireyin çok yemeye ihtiyacı bulunmamakta. Günde 2 öğün vitamin, protein, kalsiyum, mineral gibi çeşitli ve önemli besin kaynaklarını vücuda almak yeterli olacak.